Hech kim bizning g‘alaba qilishimizni kutmagan edi — Trapm
Donald Tramp siyosatini targ‘ib qilish maqsadida America First Policy Institute (AFPI) tomonidan Trampning Floridadagi qarorgohida tadbir o‘tkazildi.
Tramp tantanali kechki ovqatda nutq so‘zladi va yig‘ilgan tarafdorlariga minnatdorlik bildirdi
"Hech kim biz bunday g‘alaba qozonishimizni bilmas edi, bu katta natija bo‘ldi", — dedi Tramp Mar-a-Lago qarorgohida yig‘ilgan tarafdorlariga.
Tramp ko‘plab mehmonlarga, jumladan Argentina prezidenti Xaver Miley va AQSH Vakillar palatasi spikeri Mayk Jonsonga, shuningdek, so‘nggi paytlarda doimo Trampning yonida bo‘lgan biznesmen Ilon Maskga minnatdorchilik bildirdi.
"Mask bu joyni yaxshi ko‘radi, uni bu yerdan haydab chiqara olmayman. Men ham uning shu yerda bo‘lishini yaxshi ko‘raman", — dedi saylangan prezident.
Tramp nutqi so‘nggida Rossiyaning Ukraina bilan urushi tugashi kerakligini va yanvar oyida prezidentlik lavozimiga kirishganida bu masala o‘zi uchun ustuvor vazifa bo‘lishini aytdi.

Donald Trump's policy was promoted at an event held at Trump's residence in Florida by the America First Policy Institute (AFPI).
Trump gave a speech at the gala dinner and expressed his gratitude to all the assembled supporters
"Nobody knew we could achieve such a victory, it was a great result," — Trump told the supporters gathered at Mar-a-Lago.
Trump expressed his gratitude to many guests, including Argentine President Javier Milei and the Speaker of the US House of Representatives Mike Johnson, as well as businessman Elon Musk, who has recently been constantly by Trump's side.
"Musk loves this place, I can't kick him out. I also like him being here," — said the elected president.
In the conclusion of his speech, Trump stated that the war between Russia and Ukraine must end and that addressing this issue would be a top priority when he assumes the presidency in January.