Toshkentning ikki tumanida qisman sovuq suv o‘chiriladi
Uchtepa tumanida 17 sentyabr soat 09:00 dan 18 sentyabr 09:00 gacha “Zakovat” mahallasi Shu’la, Oyimcha, Sadoiy, Oqtepa, Jamshid, Qashqariy ko‘chalarida sovuq suv bo‘lmaydi.
Mirzo Ulug‘bek tumanida 17 sentyabr soat 09:00 dan 18 sentyabr 21:00 gacha suv bo‘lmaydigan hududlar:
Toshkent davlat agrar universiteti, O‘zbekiston davlat san’at va madaniyat instituti (talabalar uyi bilan), Plexanovnomidagi Rossiya iqtisodiyot universiteti Toshkent filiali, I.M.Gubkin nomidagi (MTU) Rossiya davlat neft va gaz universitetining Toshkent shahridagifiliali (talabalar uyi bilan), 2 va 7-sonli Oilaviy poliklinikalar, Mirzo Ulug‘bek tumani soliq inspeksiyasi, diagnostika markazi, gidrologiya instituti, 1-Issiqlik markazida.

In Uchtepa district from September 17 at 09:00 to September 18 at 09:00, there will be no cold water in the streets of "Zakovat" neighborhood, such as Shu'la, Oyimcha, Sadoiy, Oqtepa, Jamshid, Qashqariy.
In Mirzo Ulugbek district from September 17 at 09:00 to September 18 at 21:00, the following areas will not have water:
Tashkent State Agricultural University, Uzbekistan State University of Arts and Culture (including the student dormitory), Plekhanov Russian University of Economics Tashkent Branch, I.M. Gubkin Russian State University of Oil and Gas Tashkent Branch (including the student dormitory), Family Clinics No. 2 and No. 7, Tax Inspection of Mirzo Ulugbek District, Diagnostic Center, Hydrology Institute, 1st Heating Center.