Er xotiniga six bilan hujum qildi
Qarmasqali tumanlararo sudi ma'lum qilishicha, erkak mast holda rafiqasi bilan janjallashib, kabob pishirish uchun ishlatiladigan sixni olib, ayolning ko‘krak qismiga urgan. Shundan so‘ng u voqea joyidan qochib ketgan.
Sud jarayonida ayblanuvchi aybini to‘liq tan olmagan, faqat rafiqasini "qo‘rqitmoqchi bo‘lganini" aytgan. Sud uning avvalgi sudlanganligi bo‘yicha o‘talmagan jazo muddatini ham inobatga olib, 7,5 yilga ozodlikdan mahrum qildi. Jazo maxsus tartibli koloniyada o‘tadi.
Avvalroq Qirg‘izistonning O‘sh shahrida ham mast erkak xotinini kaltaklab, pichoqlagani haqida xabar berilgan edi.

The husband attacked his wife with a knife.
According to the Karmaskalinsky District Court, the man, while intoxicated, argued with his partner, took a skewer used for cooking shashlik, and struck the woman in the chest area. He then fled the scene.
During the trial, the defendant did not fully admit his guilt, stating only that he "wanted to scare" his partner. The court, also taking into account his previous unserved sentence, sentenced him to 7.5 years of deprivation of liberty. The sentence will be served in a special regime colony.
Earlier, it was reported that in Osh, Kyrgyzstan, an intoxicated man also beat and stabbed his wife.