Bog'cha mudirasi boshlig'ini do'pposlagani yuzasidan munosabat bildirildi
Bugun, 3 noyabr kuni ijtimoiy tarmoqlarda Toshkent viloyati Ohangaron tumani Maktabgacha va maktab ta’limi bo‘limi boshlig‘i hamda tumandagi 35-sonli DMTT direktori o‘rtasida sodir bo‘lgan ko‘ngilsiz holat aks etgan video tarqalgan edi. Ushbu bu video yuzasidan Toshkent viloyati maktabgacha va maktab ta’limi boshqarmasi rasmiy munosabat bildirdi.
Qayd etilishicha, ayni paytda viloyat Maktabgacha va maktab ta’limi boshqarmasi rahbariyati tomonidan nazoratga olinib, qonunda belgilangan tartibda ishchi gurux tomonidan o‘rganilmogda.

Today, on November 3, a video reflecting an unpleasant incident that occurred between the head of the preschool and school education department of the Ohangaron district of the Tashkent region and the director of the 35th DMTT in the district was circulated on social networks. The Tashkent Regional Department of Preschool and School Education issued an official statement regarding this video.
It is noted that the incident has now been taken under control by the leadership of the Regional Department of Preschool and School Education and is being investigated by a working group in accordance with the procedure established by law.