Ижтимоий тармоқларда Тошкентда содир бўлган ноодатий ЙТҲ видеоси тарқалди — унда Chery русумли автомобиль Malibu устида туриб қолганини кўриш мумкин.
Тошкент шаҳар ЙҲХБ хабарига кўра, ҳодиса 17 октябрь куни соат 15:20 ларда Яшнобод тумани, Махтумқули кўчасида юз берган. Chery, Malibu-2 ва иккита Cobalt автомобиллари иштирокида тўқнашув содир бўлган.
Яхшиямки, ЙТҲ оқибатида ҳеч ким тан жароҳати олмаган. Ҳолат юзасидан ҳозирда суриштирув ишлари олиб борилмоқда.
Эслатиб ўтамиз, бундан аввал Самарқандда ППХ ходими хизмат машинасида Damas билан тўқнашиб, ЙТҲ содир этгани ҳақида хабар берилганди.

A video of an unusual traffic accident that occurred in Tashkent has spread on social networks — it shows a Chery brand car stuck on top of a Malibu.
According to the Tashkent City Department of Internal Affairs, the incident occurred on October 17 at around 15:20 in the Yashnabad district, on Makhtumkuli Street. A collision occurred involving a Chery, a Malibu-2, and two Cobalt cars.
Fortunately, no one was seriously injured as a result of the traffic accident. An investigation is currently underway regarding the situation.
We remind you that it was previously reported that in Samarkand, an employee of the State Security Service caused a traffic accident by colliding with a Damas van while in a service vehicle.