Тошкент шаҳар ИИББ ЙҲХБ ахборот хизмати берган хабарга кўра, пойтахтнинг Яшнобод туманида ЙТҲ содир бўлган.
Воқеа жорий йилнинг 22 ноябрь куни соат 23:00 ларда Яшнобод тумани, Абдулла Қодирий кўчасида содир бўлган.
ЙТҲ БМW русумли транспорт воситаси ҳамда Траcкер-2 русумли транспорт  воситалари ўзаро тўқнашуви оқибатида юзага келган.
ЙТҲ натижасида БМW ҳайдовчиси ва Траcкер-2 ҳайдовчиси ҳамда йўловчиларига биринчи тиббий ёрдам кўрсатилган.
Ҳолат юзасидан Тошкент шаҳар ИИББ ЙҲХБ масъул ходимлари томонидан суриштирув ишлари олиб борилмоқда, дейилади хабарда.

According to a report from the Tashkent City DIA PR Department, a traffic accident occurred in the capital's Yashnabad district.
The incident occurred on November 22 of this year at around 23:00 on Abdullah Qodiriy Street in Yashnabad district.
The traffic accident occurred as a result of a collision between a BMW brand vehicle and Tracker-2 brand vehicles.
As a result of the accident, first aid was provided to the BMW driver and the Tracker-2 driver and passengers.
It is reported that regarding the situation, investigative work is being carried out by responsible employees of the Tashkent City DIA PR Department.