Президентимиз совға қилган автомобилни дадажонимга совға қиламан — Отамурод Раяимбоев
Президентнинг ёшлар билан учрашуви чоғида хоразмлик мусиқа мактабининг 4-синф ўқувчиси Отамурод Раяимбоев Комилжон Отаниёзов қўшиғини жонли ижрода куйлаб берди.
'Президентимиз совға қилган автомобилни дадажонимга совға қиламан — Отамурод Раяимбоев'ning rasmi
24 февраль куни “Кўксарой” қароргоҳида Президент Шавкат Мирзиёевнинг ёшлар билан учрашуви чоғида Хоразм вилоятида яшовчи мусиқа мактаби 4-синф ўқувчиси Отамурод Раяимбоев Комилжон Отаниёзов қўшиғини жонли ижрода куйлаб берди.
Ёш ижрочининг истеъдодини юқори баҳолаган давлат раҳбари унга автомобиль совға қилди.
У Darakchi.uz сайтига президент билан учрашув жуда ҳаяжонли ўтганини айтиб, қалбидаги гапларни тўлиқ етказа олганини таъкидлади.
“Президентимиз билан учрашувимиз энергияга бой бўлди, ҳаяжондаман тўғриси. Менимча, давлат раҳбарига ичимдаги гапларимни тўлиқ гапира олдим. Ҳозир ҳаёлимдан ўтган нарсаларни таърифлаб беролмайман”, — дейди Комилжон.

On February 24, during President Shavkat Mirziyoyev's meeting with youth at the "Kuksaroy" residence, Otamurad Rayaimboev, a 4th-grade student of a music school living in Khorezm region, performed the song of Komiljon Otaniyozov live.
The state leader, who highly appreciated the young performer's talent, gifted him a car.
He told the Darakchi.uz website that the meeting with the president was very exciting and emphasized that he was able to fully convey the words in his heart.
"My meeting with our President was full of energy, to be honest, I'm excited. I think I was able to fully tell the head of state the words in my heart. Right now, I cannot describe the things that have happened in my life," says Komiljon.