YHHX xizmati boshlig‘i Milliy gvardiya qo‘mondonining birinchi o‘rinbosari etib tayinlandi
Hozircha Sherzod Ibragimovning o‘rniga Yo‘l harakati xavfsizligi xizmati boshlig‘i etib kim tayinlanishi haqida rasmiy ma’lumot berilmagan.
'YHHX xizmati boshlig‘i Milliy gvardiya qo‘mondonining birinchi o‘rinbosari etib tayinlandi'ning rasmi
O'zbekiston Respublikasi Prezidentining qarori bilan Sherzod Shokirovich Ibragimov O'zbekiston Respublikasi Milliy gvardiyasi qo'mondonining birinchi o'rinbosari lavozimiga tayinlandi. Bu haqda Milliy gvardiya matbuot xizmati xabar qildi.
Ma'lum qilinishicha, mazkur tayinlovga qadar Sherzod Ibragimov O'zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi Jamoat xavfsizligi departamenti Yo'l harakati xavfsizligi xizmati boshlig'i lavozimida faoliyat yuritgan.
Shu tariqa, u endilikda Milliy gvardiya qo'mondoni Bahodir Toshmatovning birinchi o'rinbosari sifatida xizmat faoliyatini davom ettiradi.
Hozircha Sherzod Ibragimovning o'rniga Yo'l harakati xavfsizligi xizmati boshlig'i etib kim tayinlanishi haqida rasmiy ma'lumot berilmagan.

The head of the Road Traffic Safety Service has been appointed as the first deputy commander of the National Guard.
Currently, no official information has been given about who will be appointed as the head of the Road Traffic Safety Service in place of Sherzod Ibragimov.
Image of 'The head of the Road Traffic Safety Service has been appointed as the first deputy commander of the National Guard.'
By a decree of the President of the Republic of Uzbekistan, Sherzod Shokirovich Ibragimov has been appointed to the position of First Deputy Commander of the National Guard of the Republic of Uzbekistan. This was reported by the press service of the National Guard.
According to the information, prior to this appointment, Sherzod Ibragimov served as the head of the Road Safety Service of the Public Security Department of the Ministry of Internal Affairs of the Republic of Uzbekistan.
Thus, he will now continue his service as the first deputy of the National Guard Commander, Bakhodir Tashmatov.
So far, no official information has been provided on who will be appointed as the head of the Road Safety Service in place of Sherzod Ibragimov.