Фуқаролик кодекси

'Ўзбекистон Республикасининг Фуқаролик кодексига бир қатор янги қоидалар киритилмоқда'ning rasmi

ЖАМИЯТ 15.04.2021 12:33

Ўзбекистон Республикасининг Фуқаролик кодексига бир қатор янги қоидалар киритилмоқда

Фуқаролик кодексига қандай янги қоидалар киритилмоқда? АОКАда бўлиб ўтган матбуот анжумани...

'Фуқаролик кодексига ўзгартиш киритилди'ning rasmi

ЖАМИЯТ 14.12.2019 15:13

Фуқаролик кодексига ўзгартиш киритилди

“Айрим қонун ҳужжатларига ўзгартиш ва қўшимчалар киритиш тўғрисида”ги Қонун Президент томо...