Тунда пойтахтда содир бўлган ЙТҲ оқибатида 4 нафар шахс жароҳатланди
Кеча, 3 ноябрь куни соат 23:00 ларда Юнусобод тумани Чинобод  кўчасида Собалт русумли транспорт воситаси ва Мерседес-Бенз  русумли транспорт воситалари тўқнашиши оқибатида йўл транспорт ҳодисаси содир бўлган. Бу ҳақда Тошкент шаҳар ИИББ ЙҲХБ Ахборот хизмати хабар қилди.
ЙТҲ натижасида Кобальт ва Мерседес-Бенз транспорт воситасининг ҳайдовчилари ва 2 нафар йўловчиларига биринчи тиббий ёрдам кўрсатиш мақсадида шифохонага олиб кетилган.
Мазкур ҳолат юзасидан Тошкент шаҳар ИИББ ЙҲХБ маъсул ходимлари томонидан суриштирув ишлари олиб борилмоқда.

As a result of the traffic accident that occurred in the capital at night, 4 people were injured.
Image of 'As a result of the traffic accident that occurred in the capital at night, 4 people were injured.'
Yesterday, on November 3rd at around 23:00 hrs, a road traffic accident occurred on Chinobod street in Yunusabad district involving a collision between a Cobalt and a Mercedes-Benz vehicle. The Tashkent City Police Department's Traffic Safety Authority reported this incident.
As a result of the accident, the drivers and two passengers of the Cobalt and Mercedes-Benz vehicles were taken to the hospital for initial medical assistance.
Investigations are being conducted by the responsible officers of the Tashkent City Police Department's Traffic Safety Authority concerning this incident.