Шифокорлар воқеа жойига етиб келгач, актёрнинг юраги тўхтаганини аниқлаган.
Кеча, 3 июль куни Голливуд актёри Майкл Мадсен Калифорниянинг Малибу шаҳридаги уйида вафот этди. Бу ҳақда NBC нашрига унинг менежери Рон Смит маълум қилди.
Шифокорлар воқеа жойига етиб келгач, актёрнинг юраги тўхтаганини аниқлашган. Полиция маълумотига кўра, ўлим табиий сабабларга кўра юз берган.
Майкл Мадсен 67 ёшда эди. У кино соҳасида 170 дан ортиқ фильмда роль ўйнаган. Айниқса, режиссёр Квентин Тарантино фильмларидаги образлари билан машҳур: “Бешафқат итлар” (Ресервоир Dogs), “Килл Билл 2”, “Омерзителъная восмерка” (Тҳе Hateful Eight).

Yesterday, July 3, Hollywood actor Michael Madsen passed away at his home in Malibu, California. This was reported to NBC by his manager Ron Smith.
Upon arrival at the scene, doctors determined that the actor had suffered a cardiac arrest. According to police information, the death occurred due to natural causes.
Michael Madsen was 67 years old. He acted in more than 170 films in his career. He was especially famous for his roles in Quentin Tarantino's films: “Reservoir Dogs”, “Kill Bill 2”, “The Hateful Eight”.