Андижонда аёл бошқарувидаги Onix анҳорга тушиб кетди
Бугун, 8 октябрь куни Андижон вилоятидаги аёл бошқарувидаги Onix русумли транспорт воситаси анҳорга тушиб кетди. Бу ҳақда вилоят Ички ишлар бошқармаси хабар берди.
Қайд этилишича, соат 14:00 ларда Андижон шаҳрининг Ю.Отабекова ҳамда Шаҳидтепа кўчалари кесишган чорраҳа олдидаги овқатланиш шохобчаси автотураргоҳидан 1973 йилда туғилган ҳайдовчи Ш.О.  (аёл) ўзининг Onix русумли транспорт воситасида орқага ҳаракатланаётган вақтида бошқарувни йўқотиб, анҳорга тушиб кетган.
Ушбу ҳодиса оқибатида ҳеч кимга тан жароҳати етмаган. Транспорт воситаси махсус техникалар ёрдамида анҳордан чиқариб олинган.

In Andijan, an Onix driven by a woman fell into the canal.
Today, on October 8, a vehicle of the Onix brand driven by a woman fell into a canal in the Andijan region. This was reported by the regional Department of Internal Affairs.
It was noted that at around 14:00, near the intersection of Y.Otabekova and Shahidtepa streets in front of a dining establishment's parking lot, the driver, a woman born in 1973, Sh.O., lost control while reversing her Onix brand vehicle and fell into the canal.
No one was injured as a result of this incident. The vehicle was extracted from the canal with the help of specialized equipment.